Пошук по сайту


Україна управління освіти І науки Одеської обласної державної адміністрації одеський обласний гуманiтарний центр

Україна управління освіти І науки Одеської обласної державної адміністрації одеський обласний гуманiтарний центрУКРАЇНА

Управління освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації
ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГУМАНIТАРНИЙ ЦЕНТР

ПОЗАШКIЛЬНОЇ ОСВIТИ ТА ВИХОВАННЯ

20.09.2013 р. 05-04/346 65009, м. Одеса, вул. Тіниста, 2

На №_____________________ тел. (0482) 63-74-83

63-82-91
Начальнику департаменту освіти та науки

Одеської міської ради

Начальникам відділів освіти

райдержадміністрації та міських рад

Директорам позашкільних та

загальноосвітніх навчальних закладів
Про проведення обласного туру

національного етапу

Балтійського науково-інженерного

конкурсу у 2013-2014 р.р.
Згідно з листом Національного еколого-натуралістичного центру № 121 від 19.08.2013 р. «Про проведення національного етапу Балтійського науково-інженерного конкурсу у 2013-2014 р.р.» адміністрація Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання запрошує взяти участь в обласному турі національного етапу десятого ювілейного Балтійського науково-інженерного конкурсу, який відбудеться в січні-лютому 2014 р. у Санкт-Петербурзькому державному університеті (Росія).

У 2010 році Україна вперше виступила повноправною країною-учасницею Балтійського науково-інженерного конкурсу, після афіліації національного етапу. Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (НЕНЦ) Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з 2010 р. є організатором національного етапу конкурсу в Україні.

Конкурс проходить по 6-ти категоріях:

1. Програмування і комп’ютерні технології (системне програмування, комп’ютерні технології).

2. Математика і прикладна математика (алгебра і теорія чисел, математичний аналіз, геометрія і топологія, диференціальні рівняння і математична фізика, дискретна математика, комбінаторика, логіка, ймовірність, математичне моделювання, обчислювальні методи, комп'ютерна математика, механіка).

3. Теоретична і експериментальна фізика (теоретична фізика, експериментальна фізика, астрономія, біофізика).

4. Техніка (радіоелектроніка, робототехніка, машини та механізми, електротехніка, наукомісткий інжиніринг).

5. Хімія (органічна хімія, неорганічна хімія, біохімія).

6. Біологія і науки про навколишнє середовище (біорізноманіття, клітинна біологія, принципи та закономірності функціонування живих систем, екологія та еволюція, науки про навколишнє середовище).

До участі в Конкурсі запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Відбір проектів на Конкурс проводитиметься на підставі тез.
Для участі у обласному турі національного етапу конкурсу необхідно до 10 грудня 2013 року надіслати анкету учасника та тези проекту (українською та російською мовами) за електронною адресою: unnatskiy@gmail.com з темою повідомлення «Балтійський конкурс _(категорія)_(прізвище)».


За підсумками обласного туру конкурсу кращі авторські проекти (індивідуальні або командні роботи) будуть мати право представляти Одеську область у національному етапі Балтійського науково-інженерного конкурсу.
Вимоги до наукових проектів

Наукові проекти, подані на Конкурс, мають бути виконані учнями протягом 2013-2014 років індивідуально або у складі команди (2-3 дослідники, які працювали над спільною темою проекту).

Принципова вимога наукового журі Конкурсу полягає в тому, що робота повинна бути нереферативною і містити елемент новизни. Дослідження може мати теоретичний характер, може бути описом експерименту, технічним описом інженерного проекту, інноваційною комп’ютерною програмою. Поряд з дослідженням необхідно підготувати тези і повний варіант статті своєї наукової роботи.

Наукові дослідження, презентовані на Конкурсі, мають бути проведені учнями самостійно за наявності наукового керівника – кваліфікованого фахівця в даній галузі (вчителя, науковця).

Вимоги до написання тез

Тези проекту – це короткий огляд дослідження. Класичною для тез можна назвати наступну структуру:

 1. Постановка завдання: історія завдання, її значимість (особливо слід підкреслити зв’язок з сучасними дослідженнями у відповідній галузі).

 2. Визначення та терміни (не слід перераховувати всі загальноприйняті терміни, використанні в роботі, а проте поняття, властиві даній галузі, слід згадати).

 3. Безпосередня постановка задачі та її місце в загальному контексті дослідження.

 4. Методи, використані автором: перерахувати методи. Також слід вказати основні інструменти дослідження, як то: лабораторія, в якій проведено дослідження, наукове програмне забезпечення та ін.

 5. Основні результати: слід сформулювати Ваші основні досягнення. У цьому пункті дотримуйтеся максимальної чіткості і ясності. Однак якщо Ваші результати технічні (наприклад, в секції «Математика», Ви можете розвинути техніку дослідження, зручну в даній області), слід дати коротке пояснення суті Ваших досягнень популярною мовою. Чітко зазначте, яку частину завдання, сформульованої в першому пункті, Ви виконали, і яка значимість цієї частини в загальному контексті завдання.

 6. Висновок і можливі шляхи застосування своїх досліджень: опишіть результати з точки зору загальної значущості для вашої галузі дослідження, сформулюйте можливі шляхи розвитку завдання, а також можливості застосування в інших галузях науки, економіці, виробництві і т.д.

 7. Текст тез не повинен перевищувати двох сторінок формату А4, проте це не є обмеженням. Слід лише пам’ятати, що тези а) не повинні містити докладних доказів / опису процедур дослідження; б) мають давати чітке уявлення про проведене дослідження.

Вимоги до оформлення стендової презентації

Балтійський науково-інженерний конкурс проходить у стендовому форматі. Учасники Конкурсу представляють свій проект вченим, викладачам, менеджерам компаній і підприємств, використовуючи оформлений стенд і інші демонстраційні засоби, дозволені оргкомітетом Конкурсу. Забороняється розміщувати на стендах та інших демонстраційних засобах інформацію рекламного характеру та інформацію, заборонену законодавством РФ.

Матеріали для стенду повинні бути виготовлені відповідно до розмірів стенду 100х120 см.

Увага, не допускається розміщувати на стенді особисті відомості про учасника Конкурсу, інформацію про наукового керівника та навчальний заклад, де проводилось дослідження. При оформленні в лівому верхньому кутку стенда необхідно залишити місце для реєстраційної форми Оргкомітету розміром 10х10 см. Також необхідно залишити місце для реєстраційної форми формату А4 в лівому нижньому кутку стенду. Офіційна форма включає в себе шифр учасника, його ім’я, по-батькові та прізвище, шифр секції та короткий опис роботи. У разі розміщення на стендах фотографій людей (окрім самих учасників проекту), авторам роботи необхідно мати письмову згоду правовласників. Якщо робота виконана в науковій установі, компанії, необхідно мати дозвіл на її подання, підписане керівником.

Фінансування

Організатори Балтійського науково-інженерного конкурсу забезпечують проживання та харчування учасникам Конкурсу.

Додаткова інформація – за адресою: еколого-натуралістичний підрозділ Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання, вул. Тіниста, 4, м. Одеса, 65009 та за телефоном: 0(482) 63-74-83 та за електронною адресою unnatskiy@gmail.com.

Генеральний директор (підпис) В.В.Довгий

Гусак Ірина Євгенівна., тел. 63-74-83, 799-11-51

ЗАЯВКА

на участь у обласному турі національному етапі Балтійського науково-інженерного конкурсу у 2013-2014 р.р.


 1. Інформація про науково-дослідницький проект:

Назва проекту __________________________________________________

Категорія проекту (необхідне відмітити):

 • Програмування і комп’ютерні технології

 • Математика і прикладна математика

 • Теоретична і експериментальна фізика

 • Техніка

 • Хімія

 • Біологія і науки про навколишнє середовище
Тип проекту (необхідне відмітити):

 • індивідуальний

 • командний (кількість учасників: два ¨, три ¨ )

Наявність макетів та діючих моделей:

 • наявні

 • відсутні

 1. Інформація про учня-дослідника:

Прізвище, ім'я, по батькові (повністю) учня, який виконав та представляє на конкурс наукове дослідження _______________________________________

Число, місяць, рік народження:_______________________________________
3. Інформація про навчальний заклад:
Повна назва навчального закладу (школи, гімназії, ліцею)\ позашкільного навчального закладу:

______________________________________________________________

Адреса навчального закладу (школи, гімназії, ліцею)\ позашкільного навчального закладу: __________________________________________________________________

4. Інформація про наукового керівника проекту:

Прізвище, ім'я, по батькові

_____________________________________________________________

5. Контактна інформація:

Домашня адреса конкурсанта:

будинок №_____, квартира ____________

вулиця ________________________________________________________

місто/ населений пункт:

індекс ________________________________________________________

район/ область:
телефон: ___________________________________

моб.(обов’язково):

E-mail (обов’язково):

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Відділ освіти
Одеської обласної державної адміністрації від 05. 06. 2012 р. №310/од та з метою створення умов для оновлення змісту освіти, впровадження...

Закон України «Про освіту»
Департамент освіти І науки Хмельницької обласної державної адміністрації надсилає до відома та використання в роботі методичні рекомендації...

Дніпропетровський обласний інститут п іслядипломної педагогічної...
Розділ І аналіз результатів діяльності методичного кабінету за 2013-2014 н р та завдання на 2014-2015 н р

П’ятихатської районної державної адміністрації
України, наказу департамента освіти І науки облдержадміністрації від 20. 03. 2015 №185/0/212-15 «Про внесення змін до наказу департаменту...

Управлінням (департаментам) освіти І науки обласних, Київської міської державної адміністрації
Міністерство освіти І науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу...

Відділ освіти Синельниківської районної державної адміністрації
Про стан управлінського контролю адміністрації Зайцівської, Дерезуватської, Роздорської середніх шкіл, Раївської сзш інтернат та...

Виконавчий комітет кременчуцької міської ради полтавської області управління освіти
Міністерства освіти І науки України «Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх...

Відділ освіти Синельниківської районної державної адміністрації
«Про порядок закінчення 2012/2013 навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах»...

Додатковий перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних...
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління освіти І науки обласних, Київської та Севастопольської...

Робочий навчальний план красноградського районного Центру позашкільної...
України», які розроблені на виконання частини 2 статті 16 Закону України «Про позашкільну освіту», Положенням про порядок організації...База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

a.lekciya.com.ua
Головна сторінка